» ​Sposoby dostawy

​Sposoby dostawy

Na stronie z opisem każdego produktu umieszczona jest informacja na temat możliwego sposobu jego wysyłki.

Stosujemy następujące sposoby dostawy

 
  • Przesyłka kurierska firmą DPD
Zamówienie wysyłamy firmą kurierską DPD. Kurier dostarczy towar  pod wskazany adres w całej Polsce z reguły  na drugi dzień roboczy po nadaniu przesyłki.
  • Poczta Polska 
Pocztą Polską realizujemy zamówienia do wartości 250 zł .Paczki wysyłamy usługą przesyłki priorytetowej. Dyspozycje wysyłki pocztą nadajemy następnego dnia po przygotowaniu przesyłki. Sugerujemy do korzystania z dostawy firmą kurierską, która gwarantuje szybszą dostawę towaru.
  • Odbiór osobisty
Zamówione towary można odebrać osobiście w naszym sklepie w Gdyni,
UWAGA!!!

Podczas odbioru przesyłki z poczty lub od kuriera zalecamy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.

Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu ilościowego lub jakościowego przesyłki przy odbiorze może mieć wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Sugerujemy zawsze sprawdzać zawartość przesyłki przy kurierze, nawet jeśli nie nosi ona widocznych śladów uszkodzeń.


 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl